• All
  • Archeoloog
  • Arts
  • Bestuur
  • Bioloog
  • Expeditie Borkumse Stenen 2019
  • Onderwaterfilm(st)er
  • Onderwaterfotograaf
  • Opstapper
  • Support Duiker
  • Wetenschapper
  • Ben Stiefelhagen
    Ben Stiefelhagen
    Expeditieleider & support duiker
  • Arjan van der Ven
    Arjan van der Ven
    Support duiker
  • Betty van den Berg
    Betty van den Berg
    (Amateur) Archeoloog
  • Brenda Deden
    Brenda Deden
    Opstapper WNF
  • Cyriel de Grijs
    Cyriel de Grijs
    Support duiker
  • Cor Kuyvenhoven
    Cor Kuyvenhoven
    Onderwaterfotograaf
  • Derko Mulder
    Derko Mulder
    Support duiker
  • Eddy Beerten
    Eddy Beerten
    Support duiker
  • Emilie Reuchlin Hugenholz
    Emilie Reuchlin Hugenholz
    Opstapper
  • Erik Bronsveld
    Erik Bronsveld
    Support duiker & (amateur) archeoloog
  • Erik Stein
    Erik Stein
    Support duiker
  • Ernst de Vries
    Ernst de Vries
    Support duiker
  • Erik Wurz
    Erik Wurz
    Bioloog
  • Floor Driessen
    Floor Driessen
    Wetenschapscoördinator biologie & ecologie
  • Francine Hijmans
    Francine Hijmans
    Opstapper
  • Harold Batteram
    Harold Batteram
    Routeplanner & support duiker
  • Jack Over
    Jack Over
    Supportduiker
  • Joop Coolen
    Joop Coolen
    Bioloog
  • Koos van Leeuwen
    Koos van Leeuwen
    Supportduiker
  • Jip Vrooman
    Jip Vrooman
    Wetenschapper
  • Joost Bergsma
    Joost Bergsma
    Bioloog
  • Joost van Uffelen
    Joost van Uffelen
    Onderwaterfotograaf
  • Jouke Spoelstra
    Jouke Spoelstra
    Lid Stichting Nabestaanden Onderzeeboten 1940-1945
  • Klaudie Bartelink
    Klaudie Bartelink
    Voorzitter, fondsenwerver, communicatie & filmster
  • Mara Francken
    Mara Francken
    Opstapper, wetenschapper
  • Melchior Stiefelhagen
    Melchior Stiefelhagen
    Supportduiker
  • Mark van Bronswijk
    Mark van Bronswijk
    Support duiker
  • Marja van den Houten
    Marja van den Houten
    Bioloog
  • Martijn Spierenburg
    Martijn Spierenburg
    Support duiker & bioloog
  • Michaël Oosthoek
    Michaël Oosthoek
    Support duiker
  • Peter van Rodijnen
    Peter van Rodijnen
    Onderwaterfilmer
  • Paul Cuelenaere
    Paul Cuelenaere
    Support duiker
  • Oscar Bos
    Oscar Bos
    Bioloog
  • Reindert Nijland
    Reindert Nijland
    Wetenschapper
  • Rob Verboom
    Rob Verboom
    Penningmeester & support duiker
  • Robertino Mulder
    Robertino Mulder
    Opleidingscoördinator & (amateur) archeoloog
  • Rogier Visser
    Rogier Visser
    Support duiker
  • Sjoerd Veldkamp
    Sjoerd Veldkamp
    Support duiker
  • Sebastiaan Kuiper
    Sebastiaan Kuiper
    Support duiker
  • Sandra Vennix
    Sandra Vennix
    Arts
  • Sven Middelkoop
    Sven Middelkoop
    Support duiker
  • Udo van Dongen
    Udo van Dongen
    Onderwaterfotograaf
  • Willem Heijdeman
    Willem Heijdeman
    Secretaris & support duiker
  • Wouter Lengkeek
    Wouter Lengkeek
    Bioloog, Wetenschapper
  • Tammo Bult
    Tammo Bult
    Wetenschapper
  • Wouter Mennen
    Wouter Mennen
    Supportduiker